Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Leśniczy z Galwicy na emeryturze.

Leśniczy z Galwicy na emeryturze.

Nadleśniczy Janusz Kleszczewski wraz z pracownikami pożegnał przechodzącego na emeryturę leśniczego Leśnictwa Galwica - Pana Janusza Nasiadko.

Pan Janusz to leśniczy bardzo zasłużony nie tylko dla szczycieńskich lasów. W ciągu swojej długoletniej pracy był odznaczony m.in. srebrną odznaką za zasługi dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej,  złotym medalem za długoletnia służbę oraz Kordelasem Leśnika Polskiego - najwyższym odznaczeniem, jakim honoruje się pracowników Lasów Państwowych za wybitne osiągnięcia             i sumienną służbę. Pracownikom Nadleśnictwa Szczytno leśniczy Nasiadko znany jest także jako wielki miłośnik i obserwator przyrody. 

       Historię swojej długoletniej pracy zawodowej rozpoczął jako pomoc techniczna w Instytucie badawczym Leśnictwa w Białowieży w roku 1969. W Nadleśnictwie Szczytno pracował od roku 1972 jako podleśniczy i leśniczy leśnictw Piduń oraz Rekownica. Ostatnie 20 lat był leśniczym tego samego leśnictwa nazywającego się Rekownica, a obecnie Galwica.

       Koleżanki i koledzy zapamiętają Pana Janusza jako przyjacielskiego i pomocnego współpracownika. Dziękujemy mu serdecznie za wspólne lata pracy. Jego  żartobliwe słowa: „ Mama Natura sama wyprostuje" będą zawsze wzbudzały uśmiech na naszych twarzach.

 Panie Januszu życzymy wielu radosnych chwil na emeryturze!